Pozdravljeni na spletni strani vrtca Galjevica!

Smo vrtec s 26 oddelki na petih lokacijah, ki s spoštovanjem in sodelovanjem ustvarja toplo in varno okolje za otroke, starše in zaposlene. Naše vzgojno izobraževalno delo je usmerjeno v otroka, pri načrtovanju in evalviranju pa izhajamo iz potreb in razvojne stopnje otroka.

več o vrtcu dark     več o Ljubljani dark   video o Ljubljani dark

obveščamo vas, da bo od srede, 12. 12. 2018, do predvidoma petka, 21. 12. 2018, v Melikovi ulici ob ograji vrtca (kjer parkirate svoja vozila in skozi vrata ograje dostopate do vhodov v vrtec trakt I in trakt II) zapora ceste zaradi polaganja optičnega kabla.

Starši boste lahko dostopali do vhoda v jasli enako kot sedaj, ostali starši pa boste na trakt I in trakt II lahko dostopali le s parkirišča Ob dolenjski železnici 10, po asfaltirani poti do vhodov trakta I in trakta II. Oba vhoda skozi vrata ograje iz Melikove ulice bosta ostala zaprta, ker bo zaradi zapore ceste onemogočen dostop. Prosimo, da poskrbite za varnost svojih otrok.

Hvala za razumevanje in lepo pozdravljeni,

Vesna Podboj Panič,
pomočnica ravnateljice