Pozdravljeni na spletni strani vrtca Galjevica!

Smo vrtec s 26 oddelki na petih lokacijah, ki s spoštovanjem in sodelovanjem ustvarja toplo in varno okolje za otroke, starše in zaposlene. Naše vzgojno izobraževalno delo je usmerjeno v otroka, pri načrtovanju in evalviranju pa izhajamo iz potreb in razvojne stopnje otroka.

več o vrtcu dark     več o Ljubljani dark   video o Ljubljani dark

Spoštovani,

uprava Vrtca Galjevica bo v poletnem času od 1.7.-31.8., zaradi celostne energetske sanacije in zaprtosti objekta enote Galjevica, delovala na enoti Jurček, Galjevica 52, Ljubljana. Delovni čas: 7.00-16.00 ure. Vsi kontakti tajništva, knjigovodstva, računovodstva in ravnateljice (telefoni in e-naslovi) ostajajo v tem času nespremenjeni.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in vam želimo prijetne poletne dni.

Barbara Novinec,
ravnateljica