Virtualna predstavitev vrtca Galjevica

Za vas smo prirpavili 3D virtualni sprehodi po vseh enotah Vrtca Galjevica obogateni z video vsebinami.

Virtualni ogled enot Vrtca Galjevica
Smo vrtec s 26 oddelki na petih lokacijah, ki s spoštovanjem in sodelovanjem ustvarja toplo in varno okolje za otroke, starše in zaposlene. Naše vzgojno izobraževalno delo je usmerjeno v otroka, pri načrtovanju in evalviranju pa izhajamo iz potreb in razvojne stopnje otroka.

zaradi zmanjšanega števila prisotnih otrok v poletnem casu in korišcenja letnih dopustov s strani strokovnih delavcev vrtca ter predvidenih prenovitvenih del na enoti Orlova (sanacija vodovoda in odtokov ter prenova tlakov in stropov treh igralnic na I. traktu) ter generalnega cišcenja vseh hiš, bomo imeli v poletnem casu med 4. 7. in 26. 8. 2022 združene oddelke otrok v 3 enotah našega vrtca. Delo bo v poletnem casu organizirano tako, da bodo na vseh enotah prisotni SD, ki jih poznajo tudi vaši otroci, vsi oddelki pa bodo oznaceni z oddelki združenih otrok. Otroci bodo imeli na vseh 3 enotah program »Bosih nog v pravljični svet naokrog«, v katerem bodo senzorno spoznavali vsak dan novo pravljico. Razpored pravljicnega programa boste prejeli po e-pošti.

Želimo vam zdrave, zadovoljne in prijetne poletne dni ter vas prijazno pozdravljamo. Razpored pravljic in predvideno zasedbo SD po oddelkih tekom poletja boste prejeli po e-pošti oddelka do konca meseca junija.

ravnateljica

v obdobju od 9. 5. 2022 do 23. 5. 2022 bodo v Vrtcu Galjevica organizirani drugi oz. tretji oddelčni sestanki za starše. Podrobnejši razpored v enotah in lokacijah si lahko ogledate v spodnjih razpredelnicah.

Vaša udeležba na sestanku za starše je za nas zelo pomembna, zato vas prosimo, da se sestanka zanesljivo udeleži eden od staršev. Srečanje bo trajalo predvidoma 1 uro, dnevni red pa ste oz. boste prejeli ob osebnem vabilu v oddelku oz. po e-pošti.

Z željo, da se boste sestanka lahko udeležili, vas prijazno pozdravljam.

ravnateljica

zaradi manjšega števila načrtovane prisotnosti otrok v času prvomajskih počitnic, bodo vse 4 hiše (enota Galjevica, enota Jurček in lokaciji Dolenjska c. in Pot k ribniku) med 28.-29. 4. zaprte. Prisotni otroci iz posameznih hiš in SD bodo v četrtek, 28.4. 2022 in v petek, 29.4.2022 razporejeni v enoto Orlova.
Poslovni čas enote Orlova v tem času ostaja nespremenjen, od 6:00 do 17:00 ure v vseh oddelkih.

Želimo vam prijetne praznične dni in vas lepo pozdravljamo.

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da je vrtec prejel več vlog za vpis v vrtec za šolsko leto 2022/2023 kot ima prostih mest, zato je o sprejemu otrok dne, 5. 4 .2022 odločala Komisija za sprejem otrok. Obvestila o sprejemu otroka v vrtec oziroma Obvestila o uvrstitvi otroka na čakalni seznam vrtca so bila z navadno pošto poslana v ponedeljek, 11. 4. 2022. Spodaj objavljamo Čakalni seznam za sprejem otrok za šol. l. 2022/23 za I. in II. starostno obdobje. O vseh nadaljnjih postopkih vpisa vas bomo obvestili.

Lep pozdrav.