Pozdravljeni na spletni strani vrtca Galjevica!

Smo vrtec s 26 oddelki na petih lokacijah, ki s spoštovanjem in sodelovanjem ustvarja toplo in varno okolje za otroke, starše in zaposlene. Naše vzgojno izobraževalno delo je usmerjeno v otroka, pri načrtovanju in evalviranju pa izhajamo iz potreb in razvojne stopnje otroka.

več o vrtcu dark     več o Ljubljani dark   video o Ljubljani dark

Spoštovani starši, zaradi zelo majhnega števila prijavljenih otrok v med-prazničnem obdobju konec aprila, bo v zadnjem tednu aprila (v ponedeljek, 29. 4., torek, 30. 4. in petek, 3. 5. 2019 vrtec deloval samo na dežurni enoti Galjevica, vse ostale hiše bodo v tem tednu zaprte. Na enoti Galjevica dostopate do jasličnega trakta in II. trakta skozi desni del igrišča vrtca, medtem ko je I. trakt za starejše otrok dostopen skozi parkovni del pred vrtcem (levi del vhoda).

V petek, bo odprt samo II. trakt (vhod iz igrišča). Na enoti Orlova bomo v tem času opravili večjo sanacijo del na II. traktu (prenova otroških sanitarij in tlakov garderobe) ter del sanacije prezračevanja v kuhinji. Poslovni čas je v tem tednu od 6.00-17.00 ure.

Zbirna oddelka na II. traktu sta med 6.00-7.30 uro in 16.00-17.00 uro:

• SRNE (za otroke iz enot Galjevica in Jurček) ter
  • METULJI (za otroke iz enote Orlova z obema lokacijama).

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in vas prijazno pozdravljamo.

Seznama vrtca sta veljavna do 17. 5. 2019, nato pa se otroci združijo na Centralni čakalni seznam.