Pozdravljeni na spletni strani vrtca Galjevica!

Smo vrtec s 26 oddelki na petih lokacijah, ki s spoštovanjem in sodelovanjem ustvarja toplo in varno okolje za otroke, starše in zaposlene. Naše vzgojno izobraževalno delo je usmerjeno v otroka, pri načrtovanju in evalviranju pa izhajamo iz potreb in razvojne stopnje otroka.

več o vrtcu dark     več o Ljubljani dark   video o Ljubljani dark

zahvaljujemo se vam za sodelovanje in odgovoren odziv nujnega varstva otrok v času zaprtosti vrtcev v tem tednu, ko je v naš vrtec vključenih 8 % vpisanih otrok. Skladno z epidemiološko sliko v državi pričakujemo, da ukrep zaprtja vrtcev s strani Vlade RS po tednu dni ne bo preklican in bodo vrtci ostali zaprti tudi v prihodnjem tednu, kar bomo izvedeli v petek, 30. 10. 2020. V času zaprtosti vrtca so starši opravičeni plačila oskrbnine, razen v primeru koriščenja nujnega varstva otroka.

Z željo, da bomo vrtec lahko odprli v čim krajšem času za vse otroke in da bomo v vmesnem času zdravi, vas prijazno pozdravljam.

z včerajšnjo napovedjo vlade, o kateri smo vrtci izvedeli iz medijev, je vlada v smeri preprečevanja nadaljnjih okužb s COVID -19 izdala ukrep, da se s ponedeljkom, 26. 10. 2020, predvidoma za en teden zapirajo vrtci, pri čemer pa je premier apeliral na župane, da lahko občine organizirajo nujno varstvo.
V želji, da staršem ne povzročamo dodatne stiske, smo se tako župan, g. Zoran Janković, in ravnatelji ljubljanskih vrtcev na današnjem skupnem srečanju dogovorili, da ljubljanski vrtci v času trajanja ukrepa zagotavljamo varstvo za otroke staršev, ki nujno potrebujete varstvo zaradi narave svojega dela oziroma ne morete opravljati dela od doma.

Želimo vam zdrave in prijetne praznične jesenske dni in vas lepo pozdravljamo.

počitniški čas se počasi izteka in pred nami je novo šolsko leto, polno novih izzivov, znanj, izkušenj, novih prijateljstev, druženj in tudi čas uvajanja otrok novinčkov v naš vrtec.

Tudi v letošnjem šolskem letu smo naš vrtec popolnoma napolnili, s septembrom bo v vrtec vključenih 461 otrok v 26 oddelkih na 5 lokacijah. Naša želja in namen ostajata zagotoviti otrokom prijazno in spodbudno vzgojno-izobraževalno okolje, kjer se bodo počutili varno in spoštovano ter se veselili, zabavali, smejali, igrali, družili in se dobro imeli.

Želimo vam lep preostanek poletja in vas lepo pozdravljamo,

Barbara Novinec, ravnateljica in kolektiv vrtca Galjevica

zaradi zmanjšanega števila prisotnih otrok v poletnem času in koriščenja letnih dopustov s strani strokovnih delavcev vrtca ter predvidenih prenovitvenih del na enoti Orlova (sanacija sanitarij na jasličnem traktu in I. traktu), prenove oddelka murenčki ter generalnega čiščenja vseh hiš, bomo imeli v poletnem času združene oddelke otrok v našem vrtcu. Delo bo v poletnem času organizirano tako, da bodo na vseh lokacijah prisotni SD, ki jih poznajo tudi vaši otroci, vsi oddelki pa bodo označeni z oddelki združenih otrok.

Podrobnejše informacije za posamezni oddelek boste prejeli preko oddelčne e-pošte, najdete pa jih tudi tukaj:

Želimo vam prijetne poletne dni in vas prijazno pozdravljamo.