Pozdravljeni na spletni strani vrtca Galjevica!

Smo vrtec s 23 oddelki na Štirih lokacijah, ki s spoŠtovanjem in sodelovanjem ustvarja toplo in varno okolje za otroke, starŠe in zaposlene. NaŠe vzgojno izobraŽevalno delo je usmerjeno v otroka, pri naČrtovanju in evalviranju pa izhajamo iz potreb in razvojne stopnje otroka.

veČ o vrtcu dark     veČ o Ljubljani dark   video o Ljubljani dark

novoletno voscilo Vrtec Galjevica 2018

Pozdravljeni

Obveščamo vas, da je Vrtec Galjevica danes prejel nagrado z nazivom VAREN VRTEC 2017, ki smo jo prejeli, kot prvi vrtec v Sloveniji na 4. IVK konferenci v Ljubljani, z naslovom »Varnost in nenasilje v VIZ – Ali  varnost v šolah postaja resen družbeni problem?«. Zasluga za nagrado gre vsem zaposlenim v vrtcu ter odličnemu delu in dobremu sodelovanju s starši, na kar smo lahko ponosni. Vsekakor je naziv Varni vrtec velika zaveza vseh nas tudi za prihodno naravnanost do zagotavljanja varnega vzgojno-izobraževalnega prostora za najmlajše, v kar sem prepričana, da zmoremo skupaj.

Čestitam vsem, prijazen pozdrav.