Prijava - utrinki

PRIJAVA - OGLED UTRINKOV

UPORABNIK
GESLO
zapomni si me

VABILO NA BREZPLAČEN OGLED KOŠARKARSKE TEKME 
med KK Petrol Olimpija in Mornar Bar 
v soboto, 21.10.2017, športna dvorana Tivoli

Spoštovani starši, v soboto, 21. 10. 2017, vabimo vas in otroke na brezplačen ogled košarkarske tekme, na kateri se bodo košarkarji Petrol Olimpije v sklopu lige ABA na tivolskem parketu pomerili z moštvom Mornar Bar.

Brezplačne vstopnice lahko prejmejo vse družine Vrtca Galjevica z zaposlenimi, ki bodo svojo namero o udeležbi na tekmi ter želeno število vstopnic sporočiti SD v oddelku otroka, do najkasneje petka, 6. 10. 2017.  

Zahvaljujemo se očku v našem vrtcu, g. Andreju Sladiču ter KK Petrol Olimpija za ponudbo, ki spodbuja športni duh med najmlajšimi. Z željo, da se boste lahko udeležili tekme, vas prijazno pozdravljam.

Barbara Novinec,
ravnateljica