zaradi zmanjšanega števila prisotnih otrok v poletnem času in koriščenja letnih dopustov s strani strokovnih delavcev vrtca ter predvidenih prenovitvenih del na lokaciji Pot k ribniku (prenova fasade objekta) in enote Orlova (sanacija sanitarij na I. traktu), bomo imeli v poletnem času združene oddelke otrok v našem vrtcu. Delo bo v poletnem času organizirano tako, da bodo na vseh lokacijah prisotni SD, ki jih poznajo tudi vaši otroci, vsi oddelki pa bodo označeni z oddelki združenih otrok.

Enota GALJEVICA:
9.7.-17.8.2018

• Združeni so vsi oddelki na II. traktu in jasličnem traktu.

Trakt I. je zaprt (vhod I. trakta iz parka ob parkirišču bo zaklenjen), dostop do garderob in oddelkov II. trakta je skozi oba vhod preko igrišča.

Enota ORLOVA:
9.7.-3.8.2018:

• Združeni oddelki 1-3 letnih otrok na JASLIČNEM TRAKTU (gosenice, čebelice, mravljice).
  • Združeni oddelki 3-6 letnih otrok na traktu 2 (miške, krtki, zajčki, murenčki, kresničke).

Trakt 1 (matični oddelki mišk, zajčkov in kresničk) bo od 9.7. do 27.7 zaradi prenove sanitarij zaprt. V tednu od 16.-20.7. bo oddelek Mravljic v večnamenskem prostoru, združena oddelka gosenic in čebelic pa v oddelku gosenic.

6.8.-17.8.2018:

• Združeni oddelki 3-6 letnih otrok na traktu 1 (miške, krtki, zajčki, murenčki, kresničke).

Trakt 2 (matični oddelki mišk, zajčkov, kresničk) bo od 6.8.-18.8 zaprt, zaradi generalnega čiščenja.

Enota JURČEK:
2.7.-24.8.2018:

• Združeni oddelki 1-2 letnih otrok v oddelkih RUMENI, ORANŽNI.

Lokacija DOLENJSKA CESTA:
16.7.-24.8.2018: lokacija bo v tem času zaprta.

• Otroci s strokovnimi delavci bodo uporabljali v obdobju 16.7.-10.8. igralnico ČEBELIC na jasličnem traktu enote Orlova (vhod levo od parkirišča) med 13.8.-24.8. pa oddelek MURNI na 1. traktu enote Orlova (vhod z Melikove ulice).

Lokacija POT K RIBNIKU:
2.7.-24.8.2018: lokacija bo v tem času zaprta, načrtovana je prenova fasade objekta.

• Otroci in strokovni delavci bodo uporabljali v tem času igralnico MODRI z večnamenskim prostorom na enoti Jurček. Želimo vam prijetne poletne dni in vas prijazno pozdravljamo.

Barbara Novinec,
ravnateljica