zaradi zmanjšanega števila prisotnih otrok v poletnem času in koriščenja letnih dopustov s strani strokovnih delavcev vrtca ter predvidenih prenovitvenih del na enoti Orlova (sanacija sanitarij na jasličnem traktu in I. traktu), prenove oddelka murenčki ter generalnega čiščenja vseh hiš, bomo imeli v poletnem času združene oddelke otrok v našem vrtcu. Delo bo v poletnem času organizirano tako, da bodo na vseh lokacijah prisotni SD, ki jih poznajo tudi vaši otroci, vsi oddelki pa bodo označeni z oddelki združenih otrok.

Podrobnejše informacije za posamezni oddelek boste prejeli preko oddelčne e-pošte, najdete pa jih tudi tukaj:

Želimo vam prijetne poletne dni in vas prijazno pozdravljamo.