Spoštovani starši!

Zaradi manjšega števila načrtovane prisotnosti otrok v poletnem času, bomo združevali oddelke. V obdobju  09. 07. – 03. 08. 2018 so vsi oddelki, vključno z Lokacijo Dolenjska cesta, združeni na traktu ll. (vhod z Melikove ulice) in na traktu lll. (jaslična oddelka).  V tednu od 09. – 20. 07. bo oddelek Mravljic v večnamenskem prostoru (prenova sanitarij na traktu l.). V obdobju 06.  – 17. 08. 2018 bodo zaradi generalnega čiščenja trakta ll., oddelki združeni na traktu l. (vhod pri igrišču). V obdobju 20. – 31. 08., se otroci vračajo v svoje matične oddelke, še vedno pa bodo združeni štirje oddelki in Lokacija Dolenjska cesta.. Združevanje oddelkov po tednih je prikazano v priloženi datoteki.

Želimo vam prijetne poletne dni!

Barbara Jakopin,
organizacijska vodja enote Orlova