galjevica vabilo

Bliža se tisti čarobni čas leta, ko snežinke tiho prekrijejo sledi starega leta; bližajo se tisti dnevi, polni pričakovanj in miline, ko radostni zapremo oči in si tiho zaželimo, da ne mine ...
Decembrski čas bomo skupaj praznovali v sredo, 12. 12. 2018 od 17. do 19 ure v parku pred enoto Galjevica in v prostorih dvorane Krim, vhod v dvorano bo iz centralnega vhoda.

Z željo po druženju, pravljičnemu vzdušju, ki ga bomo popestrili z glasbo, se bomo zbrali v igralnicah vseh 5 hiš našega vrtca in sicer na enoti Orlova in lokacijah Ribnik in Dolenjka ob 16.50 uri, enoti Jurček in Galjevica pa ob 17.00 uri ter se skupaj z otroki in starši ob svetlobi naših lantern odpravili vseh do pravljičnega parka pred enoto Galjevica, kjer bo otroški bazar, ter naprej do dvorane Krim. Praznovanje bomo obogatili tudi z dobrodelnostjo znotraj bazarja, kjer bodo naprodaj izdelki in dobrote ter novoletne voščilnice, ki so jih oblikovali otroci našega vrtca. Zbrana sredstva bodo namenjena Fundaciji Vila Galja za sofinanciranje nadstandardnih programov za otroke.

Program:

• 15.00 - 18.00 novoletni bazar v parku pred enoto Galjevica
  • 18.00 - 18.05 nagovor
  • 18.05 - 18.35 novoletna igrica »Sapramiška« (strokovni delavci vrtca Galjevica)
  • 18.35 - 18.40 prihod Vile Galja v spremstvu škrata (pošta za Dedka Mraza)
  • 18.40 - 19.00 plesna točka plesne šole Mojce Horvat in skupinski ples z otroki
  • 19.00 novoletno obdarovanje otrok s strani ČS Rudnik ob odhodu iz dvorane

Z željo, da bi se srečanja lahko udeležili prav vsi, vas lepo pozdravljamo.

MOL     Vrtec Galjevica