Bliža se tisti čarobni čas leta, ko snežinke tiho prekrijejo sledi starega leta; bližajo se tisti dnevi, polni pričakovanj in miline, ko radostni zapremo oči in si tiho zaželimo, da ne mine ...
Decembrski čas bomo skupaj praznovali v četrtek, 8. 12. 2022 od 17.-19 ure v parku pred enoto Galjevica in v prostorih dvorane Krim, vhod v dvorano bo iz centralnega vhoda. Z željo po druženju, pravljičnemu vzdušju, ki ga bomo popestrili z glasbo, se bomo zbrali se bomo zbrali v igralnicah našega vrtca in sicer na na enotah Galjevica in Jurček ob 17.15 uri ter na enoti Orlova z obema lokacijama Pot k ribniku in Dolenjska cesta ob 17.00 uri ter se skupaj z otroci in starši ob svetlobi naših latern odpravili do dvorane Krim. Na enoti Orlova, Jurček in obeh lokacijah bo bazar potekal že dan pred dogodkom in sicer v sredo, 7. 12. med 14.00 in 16.30 uro. Zbrana sredstva bodo namenjena Fundaciji Vila Galja za sofinanciranje nadstandardnih programov za otroke.

Z željo, da bi se srečanja lahko udeležili prav vsi, vas lepo pozdravljamo.