VLJUDNO VABLJENI NA

prvi modul iz ciklusa preventivnih programov za starše otrok
iz ljubljanskih vrtcev v Vrtcu Galjevica.

Drugo srečanje bo potekalo pod naslovom:

ŽIVETI Z OTROKOM IN NE ZA OTROKA – VZGOJA ZA SODELOVANJE

Kdaj in kako otroku začeti postavljati meje? Ali so meje, ki jih postavljamo, vezane na otroka ali na nas same? Zakaj so osebne meje sploh potrebne?Na predavanju bomo spoznavali različne vzgojne stile, njihove prednosti oziroma slabosti. Spoznali bomo moč odločnosti in samozaupanja, kakor tudi iskrenega in odkritega pogovora. Dragoceno darilo, ki ga otroci podarijo svojim staršem, je možnost spoznati svoje meje in jih prilagoditi tako, da bodo čim bolj sprejemljive tako za ene kot za druge.

Srečanje vodi: Sašo Kronegger, univerzitetni dipl. soc. pedagog

V oddelkih kužki-ježi enote Galjevica, Galjevica 35, v sredo, 24. oktobra 2018, od 17:30 do 19:00 ure.

Celotno obvestilo si lahko ogledate tukaj.