Spoštovani,

zaradi energetske sanacije in zaprtja enote Galjevica ter načrtovanega zmanjšanega števila otrok v vrtcu v poletnem času, so skupine otrok od 1. 7. do 31. 8. 2019 združene v ostalih 4 objektih vrtca, skladno z dogovorom na majskih roditeljskih sestankih in sicer:

• Enota Jurček: otroci ostajajo na enoti Jurček in so združeni v 2 oddelka (lisičke in veverice v lisičkah, sovice v svojem oddelku, pridružujejo se jim oddelki 2-3 letnih otrok iz enote Galjevica)
  • Enota Galjevica:
    • 1-2, 3-4 in 4-5 letni oddelki (pikapolonice, petelini, srne, medvedi, zmaji): lokacija Pot k ribniku, žabice (pikapolonice), ribice (petelini in srne), račke (medvedi in zmaji).
    • 2-3 letni oddelki (mucki, metulji, polži): enota Jurček, oddelka veverice in sovice.
    • 5-6 oddelki (ježi, kužki): enota Orlova, oddelek kresničke na II. traktu (vhod iz Melikove ulice).
  • Enota Orlova: vsi otroci ostajajo na enoti, vendar združeni v oddelke.
  • Lokacija Pot k ribniku: otroci vseh 3 oddelkov (žabice, ribice, račke) bodo združeni v 1 oddelek in sicer:
    • 1.-12.7.: lokacija Dolenjska c.,  oddelek zvezdic.
    • 15.7.-16.8.: enota Orlova, oddelek miške in zajčki – II. trakt (vhod iz Melikove ulice).
    • 19.-30.8.: lokacija Dolenjska c., oddelek zvezdic.
  • Lokacija Dolenjska c.: otroci obeh oddelkov (sončki, zvezdice) ostajajo na lokaciji, združeni bodo v oddelku sončki in se v času prenove tlakov hodnika in garderobe preselijo:
    • 15.7.-16.8.: enota Orlova, oddelek miške iz zajčki – II. trakt (vhod iz Melikove ulice); v tem času bo potekala na Dolenjski c. sanacija tlakov v garderobi in hodniku ter keramike v tehničnem delu vrtca.

Z željo, da se bodo otroci dobro počutili v vrtcu tudi v poletnem času (skupaj z otroki se v poletnem času selijo tudi strokovni delavci vrtca) in da se s 1. 9. 2019 vračamo v oddelke vseh petih hišah vrtca, vas prijazno pozdravljamo.

Kolektiv Vrtca Galjevica